Hier vind je een overzicht van de wekelijkse winnaars van Scoupy-winacties. De prijzen variëren van parachutesprongen op Texel, bioscoopkaartjes, slipcursussen tot bijvoorbeeld gratis entree voor pretparken.

 

Week 50 – 5 x 4 vrijkaarten voor Dierenrijk
Gewonnen door:

Xander Latupeirissa
Gustavo Bierbaum
Sibel Abis
Nik Meijer
Aniel Balesar

Week 50 – 5 x 4 vrijkaarten voor Sportiom
Gewonnen door:

Wouter Hoogstra
Mayelle Lubbers
Danielle van Poelgeest
Conny Hettema-den Dekker
Ivo Habets

Week 50 – 5 x 4 vrijkaarten voor Aviodrome
Gewonnen door:

Nicky de Vaal
Margy Heijnen
Jolanda van Tongeren
Susanne Hubers Hurulean
Natasja van Es

Week 50 – 5 x 4 vrijkaarten voor Zoo Antwerpen
Gewonnen door:

Pascal Putman
Edwin Verkade
William Masseur
Anneke Hoekstra
Mariska de Nijs

Week 50 – 5 x 4 vrijkaarten voor Planckendael
Gewonnen door:

Trudie Bouman
Jessica Boer
Gaby Kraaijeveld
A.M.C. Kik van Ruijven
Carola van der Ploeg

Week 50 – 2 waardecheques van €75 voor een complete winteroutfit bij Scapino
Volg- en winactie van Scapino
Gewonnen door:

Stan Velthuis
Patricia Wielandt

Week 50 – 17 x 2 vrijkaarten voor Wolff Bioscopen
Volg- en winactie van Wolff Bioscopen
Gewonnen door:

Floortje Stevens
Marcella van der Ent
Jennifer Vrijland
Jessica Boer
Sabine Wildenborg
Olga Boon
Yvonne Vrijbloed
Liesbeth Kersten
Wendy Jensma
Gerard van Urk
Laura Reina
Madelon Slagt
Ayhan Altunisik
Aaltje-Clara van der Ende
Andre Drenth
Tom Oostendrop
Jeroen Wagenaar

Week 50 – 5 x 4 vrijkaarten voor Safaripark Beekse Bergen
Volg- en winactie van SCOUPY Voordeelvergelijkers
Gewonnen door:

Anouska Borgman
Jay Cheung
Ingeborg Tossaint
Anniek Uitdewilligen
Brian van der Vall

Week 48 – 5 x 4 vrijkaarten voor SnowWorld
Gewonnen door:

Vincent Van Dienst
Stephan Kersten
moniek rosken
Remy Gijzel
bodyl oosterholt
Sha Mar
Ronald  Kool
Pepijn Bos
Marco Dirkx
Remko van de Watering
Eveline Toet
Yasemin Pestanli
Alyssa Sjardijn
Marjolein Tabak
Serge Nijenhuis
Kelly Kelly
Frenk Thies
carla camedda
Wiresh Nathie
Angela Wijgergangs
Rakesh Khaderoe
silvia borsboom
Dennie van de Ruit
Adelaide Balk
linda hus
Martin van de Scheur
Jerry Belt
Diana Lap
Marielle Driesen
manon kaffa
Suzanne Krekels
Jannie Pastijn
Loes Nijhof
Irene Hellinga
Fiona Van Der Laan
Rico Van de Pol
Malou Lemmens
Fabienne Van rij
Geertje Kerkhof
Frits van der Pluijm
Renzo Sciarone
Ruben Kneppers
petra correlje
Aria Kortekaas
jacky jonker
Bastiaan van Weijen
Ciska Mulder-Valentin
Maya de Jong
colinda van der aa
Dimona Klijn

Week 43 – 50 x 2 vrijkaarten voor Familiepark Drievliet
Gewonnen door:

Leon van Duren
Aletta Schmidt
Melanie Gerritsen
Heidi Hoekstra
Onno Keijzer
Monica vd Ende
John de Vries
Jaimy Goodett
Sigvienne Kramers
Els de Lange
Felice Lit
Zena Owusu
Jana Bos
Lindsey Faas
Robbie Engels
Suzanne Brouwer
Lucie Schot
Marion Schipper
Patrick Joosten
Suzan Bakker
Kay Schasfoort
Ansje Uunk
Trudi Idzenga
Tiny Keij
Sifra Mes
Ester Michels
Lot Sprengers
Norma Pothof
Dini Schuilenborg
Aaliyah Meenink
Ghislaine Beijen
Anouk vd Maarel
Bas Hazenoot
Bianca Gielen
Saar Frieser
Dorien Hagels
Arie de Rooij
Denise van Schaijk
Peter Vrijhoeven
Matthijs Bochove
Roos Scholten
Carina Vreugdenhil
Katinka van den Dool
Charlotte van Eck
Wendy van Wingerden-Bel
Marion Rotteveel
Jilly Schaefer
Jennifer Koot
Samantha Klein
Joke Vos

Week 36 – 30 vrijkaarten voor Sportiom
Gewonnen door:

Davida van Doorn
Esmeralda van Dijk
Nik Jochems
Monique ter Beeke
H. Rietveld
Wendy Brederode
Teun Vermeer
Marlene de Ruiter
Anlie Liu
Mick van Wakeren
Anouska Borgman
Naomi Jager
Joey Bierens
Samantha Seltenrijch
Monica Jansen

Week 35 – 4 vrijkaarten voor Indoor Skydive Roosendaal
Gewonnen door:

Peter Vaassen
Demi Hansum
Frans Dankers
Dennis van Rijswijk

Week 34 – 10 x 2 vrijkaarten voor SnowWorld
Gewonnen door:

Anita Bieleman
Carola van der Ploeg
Diana van Diemen
Jeroen Krook
Kay Schasfoort
Karina Hoekerswever
Peter de Waard
Rinne Post
Sebastian Helder
Danny van der Vliet

Week 33 – 10 x 2 vrijkaarten voor Movie Park Germany
Gewonnen door:

Chantal Holband
Joy Zonder
Miranda Baars
Esmeralda van Dijk
Gerda Huijsmans
Nol van Heusden
Bianca Gielen
Naomi Bonneveld
Mart van Esch
Anne Karolinne

Week 32 – 50 x 2 vrijkaarten voor Familiepark Drievliet
Gewonnen door:

Birgit Schilperoord
Riane Den Ouden
Renepaul De Swart
Jurgen Sterk
Yoona Lechkar-Smit
Suzy Laurijssen
Elise Van Dam
Gon Metten
Roy Stevens
Shama Sewlal
Sabrina Pappalardo
Danielle Snoek-Rikken
Elisah Kil
Serge Nijenhuis
Henny Boekee
Renzo Sciarone
Antonio Perez III
Ranu Somair
Sabine Bleker
Frank Noort
Laura Elzinga
Linsey Nijhuis
Nik Jochems
Frenk Thies
Geertje Kerkhof
Dana Veenstra
Bram Klijnsmit
Linda Vogtschmidt
Eric Vermeulen
Larissa Nieveen
Frank Eppinga
Dicky Van Ommeren
Sabine De Klein
Ankie Zuman
Mark  Rombaut
Kirsten Teunisse
Boo Hasselton
Francis Weijgers
Berend De Hoop
Iris Van Disseldorp
Rudy Romer-Meyer
Shakur Sharma
Nathalia Dehue
Sharon Elberse
Sam  Jethoe
Marion Van Tessel
Aria Kortekaas-Van Duijn
Rafal Alzubaidi
Heidi Goutziers
Wendy Bolleboom

Week 28 – 25 x 2 vrijkaarten voor Aquafun Sportiom
Gewonnen door:

Corry Lenders
Ling Tsai
Ben Muys
Jasper Kooij
Jilly Schaefer
Zeynep Sen
Joyce Beltman
Nancy Van Den Ende
Leroy Van Limbeek
Wouter Van Zijp
Shaida Fazalalikhan
Denise Lief
Mathe Van Der Cruijsen
Amanda Muis
Jessika Pietersen
Wilma Den Hollander
Jolanda Wiegersma
Annuschka De Graaf
Jeroen V.D.Mast
Isa Yuce
Trudy Den Hartog
Chanelle Frankly
Colinda Van Gorp
Romy Hofma
Ine Dehing

Week 27 – 25 x 2 vrijkaarten voor familiepark Drievliet
Gewonnen door:

Marloes Van Maren
Rob Hulstijn
Sandra Gardien-Boxman
Monique Deenen
Kanika Anand
Petra Correlje
Rielle Kersten
Manon Van Oers
Debora La Rocca
Kim Theebe
Julia Teeuwen
Mariska Klaver
Peter De Waard
Karin Van Veen
Frank Snijders
Kelly Hintzen
Jolanda Van Puijenbroek
Ayhan Altunisik
Dennis Dekker
Monique Klootwijk-Scholten
Jessica Werleman
Marwanbella Bellazghari
Terry Schmidt
Renee Appelman
Jan Schut

Week 26 – 20 x 2 vrijkaarten voor dierenpark Planckendael

Gewonnen door:

Ceciel Korsmit
Tatum van Dorp
Marian Liefting
Marte Eveline Lugtenborg
Angela Boers
Veli Kilic
Allard Lavalette
Miranda Baars
Bianca Wenning
VarSha Kanglie
Rosemarie De Gunst
Ard Stoop
Daphne Hofman
Esther De Boer
Yolanda Van De Ven
Nicky De Vaal
Gaby Kraaijeveld
Max De Wolf
Kenneth Marijnen
Bas Kleinsman

Week 25 – 5  x 2 vrijkaarten voor een anti-slipcursus
Gewonnen door:

Dolly de Wolff
Lian Driesens
Ben Lemmers
Ron Snijders
Claudia Teunis

Week 24 – 20 x 2 vrijkaarten voor ZOO Antwerpen
Gewonnen door:

Maaike Abels
Jane Augustin
Monique de Kraker
Alessia Delogu
Esmeralda Drenth
Bianca Haaksema
Anniek Hekking
D. Hofs
Janny Hubers
Marianne Kok
Sigvienne Kramers
Sabrina Laarman
Leroy Prins
Marion Schipper
Peter Timmer
Coriena Uding
Tatjana Ursinus
Marjolijn van Egten Plaatsman
Danny v.d. Broek
Kevin Zevenbergen

 

Week 23 – 20 x 2 vrijkaarten voor de Euromast
Gewonnen door:

Jannie Pastijn
Sabdra Dewbarain
Onno Keijzer
Carina van Lieren
Sjaan Notenboom
Carolyn Corporaal
Elina Lourans
Ronald Grootveld
Tessa van der Oest
Joyce Meijer
Joe-San Tjung
Joke de Ruijter
Carolien Walters
Diana De Nobel Gravekamp
Danielle Coljee
Natalie van Dijk
Maya De Jong
|Maisey Chan
Cindy Leerdam
Jan Frederiks

Week 22 – 20 x 2 vrijkaarten voor Movie Park Germany
Gewonnen door:

Amanda Aubert
Patrick Beugelink
Peter Boers
Herma Boonzaayer
Sandra de Bruin
Shirley Dogger
Marielle Guds
Margy Heijnen
Yvonne Houben
Nancy Korf
Gina Leeuw
Birgit Maes
Jan Meijer
Jannie Pastijn
Jewwy Qadri
Corine Reerink
Ronald te Nijenhuis
Christel van Brenkelen
Irene Versfeld
Eveline Witte

Week 21 – 7 x 2 vrijkaarten voor Avonturenpark Hellendoorn
Gewonnen door:

Anneke Hoekstra
Ellen Kraaikamp
Esmeralda van Dijk
Kim Slot
Nienke Stedenhouder
Pamela Kilmer
Rene Clerkx

Week 20 – 20 x 2 vrijkaarten voor Safaripark Beekse Bergen
Gewonnen door:

Angelique Krispijn
Annemiek Bessaoudi
Daniëlle van Egmond
Bianca Kessels
Danielle den Boef
Dennis Moorkamp
Frans Bunck
Gerda Kool
Hans van Duuren
Milan Vos
Monique Knol
Nathalie Wolff
Petra van der Putten
Remko van de Watering
Robin van Tilborg
Sandra Meijer
Tychon Borghols
Vincent Kerdel
Wilma Meijer
Y. Oehlers

Week 19 – 10 x 2 vrijkaarten voor Dierenrijk
Gewonnen door:

Marco Buijs
Amy van Wetten
Peter Timmer
Sander Zeedijk
Bram Klijnsmit
Corrinda van Luijk
Ilse van Vliet
Laura Hoeksema
Jeffrey Krook
Milou Neggers

Week 18 – 15 x 2 vrijkaarten voor Movie Park Germany
Gewonnen door:

Ron Zuurmond
Nienke Lammens
Marleen Bron
Xandra pronk
Toos Weening
Retno Triananingrum
Lisanne Bruijsten
Joeri Picavet
Bibi du Frenne
Emely Obispo
Ylona Spaanbroek
Amahei Hallatu
Kim van den Brink
Lucie Schot
Martin ven de Scheur

Week 16 – 10 x 2 vrijkaarten voor de Pannenkoekenboot
Gewonnen door:

Shiwani Jitan
Amparo van Tholl
Marian Zengerink
Marian Matser Sluiter
Carina van Lieren
Roos Scholten
Lisanne Thee
Henny Schoonbrood
Barbara van der Maarel
Ruud de Hoogh

Week 15 – 20 x 2 vrijkaarten voor de Euromast
Gewonnen door:

Roos Verboom
Bas Oosterkamp
Laura de Rover
Yalisa Schreur
Iris van Aert
Nelie Sanders
Jola Martina
Daniëlle Former-Smit
Magda Stomphorst
Ilse Snoek-Hoogland
Peter Vos
Mis Dijkstra
Jochem de Laat
Tiffany Habets
Johnny Chan
Evelien Veenstra
Ylona Spaanbroek
Nienke Stedehouder
Marianna Moorlag
Romy van Zuijlen

Week 14 – 5 x 2 vrijkaarten voor een slipcursus
Gewonnen door:

Patrick Scholten
Kamyin Yip
Mitchel van Amstel
Donna Kulik-Kol
Samantha Nijkamp

Week 13 – 10 x 2 vrijkaarten voor Madame Tussauds
Gewonnen door:

G H Hazekamp
Joost van der Maat
Sanne Humblet
Nicky de Vaal
Johanna Awui
Daniëlle van Egmond
Rakesh Khaderoe
C. Eelman
Jesje Bulder
Remco Sommeling

Week 12 – 10 x 2 vrijkaarten voor The Amsterdam Dungeon
Gewonnen door:

Joost van der Maat
Hanane Bennasser
Ruth van Arendonk
Brigitte Schouten
Sylvia Nutbey
E. de Lange
Ronald Grootveld
Jan Meijer
Brigitte Douven-Kraaijeveld
Karin Harmsen

Week 11 – 20 x 2 vrijkaarten voor Safaripark Beekse Bergen
Gewonnen door:

Loraine Brem
Carola van der Ploeg
Christa Bennik
linda mollers
Linda Christoffel
Petra Andriessen
ans vredenberg
Danielle Greveraars
Arnold Velderhof
Esmeralda van Dijk
Toos Meijer
Rianne Spijkers
Robert Prins
Rick Manders
Henny van de Meent
Marjan Koelewijn
Mike de Gelder
jeanette buurlage
marc de raden
gerard gildevoet

Week 10 – 25 x 2 vrijkaarten voor Sportiom IceFun of AquaFun

Gewonnen door:

Paul Den Dulk
Patrick van Tilburg
Roland Cevat
Dorien Hoek
Harm In T Groen
Bart Kardol
José van Els
Anoek Elzinga
Djemel Hamel
Jessica Boer
Deborah Baljet
Renate de Zeeuw
Inge de Vreede
Bratley Liem
Jeroen Augustinus
Muriel Brand
Mathias de Groot
Lot Oudshoorn
Carolyn Corporaal
Yomi van den Hout
Wesley Damstra
Giulia Califano
Tineke Buys
Karina Hoekerswever
Paula Zeeman

Week 9 – 20 x 2 vrijkaarten voor SnowWorld Landgraaf of Zoetermeer
Gewonnen door:

Robert Prins
Suzanne Jellema
Joy Gelauf
Mark Leijssenaar
Joanne Tang
E. De Munnik
Natasja Gubbels
Sidney Vorst
Karina Hoekerswever
Eline Kreuse
Pepijn Bos
Suzanne Gerrits
Mariette Boering
Daan Winthagen
Tanita Mijderwijk
Nettie van Lavieren
Laurens Jansen
Edwin Boonstra
Bart Moonen
Inge de Vreede

Week 8 – 2 x een parachutesprong bij Paracentrum Texel
Gewonnen door: Manon de Vos & Pascal Vleugel

Week 7 – Valentijnsactie > dinercheque t.w.v. €100 bij een restaurant naar keuze
Gewonnen door: Gea ter Weele

Week 6 – Indoor skydive te Roosendaal
Gewonnen door: Diana van der Weerden